irekonstrukce.cz - rekosntrukce Praha, luxusní interiéry

+420 728 052 430 info@irekonstrukce.cz

Stavební práce

Kompletní rekonstrukce (domy, byty, bytová jádra)

Kompletní rekonstrukce domů, bytů a bytových jader patří k významným činnostem naší firmy. Veškeré realizované zakázky probíhají vždy komplexně od poradenství, výběru a dodávky potřebného materiálu přes kompletní provedení stavebních, elektroinstalací a instalatérských prací.

Našim klientům ručíme za kvalitu provedení, protože jsme si vědomi, že Vás naše práce bude provázet mnoho let po dokončení celé realizace.

Luxusní interiéry

Luxusní interiéry se vyznačují především vysokou úrovní zpracovaní samotného provedení a použitím kvalitních materiálů. Zpracování takovéto zakázky vyžaduje bohaté zkušenosti z oblasti realizace interiérů.

Jako firma nabízíme našim zákazníkům nepřeberné množství nejrůznějších materiálů a dekorů.

Suché systémy a sádrokartonové konstrukce

Sádrokartony a farmacell patří v současné době k velmi rozšířeným systémům suché stavby. Výhodou je jejich rychlá realizace a možnost okamžitého využívání. Naše firma se zabývá jak drobnými zakázkami ve smyslu stavby například stěny nebo stropního podhledu ve Vašem bytě tak i například realizací půdních vestaveb, kde se tento způsob stavby používá nejčastěji.

Sádrové stěrky

Sádrové omítky a stěrky jsou ideálním materiálem pro přípravu stěn před malováním. Díky dnešním technologiím dokážeme stěny perfektně vyhladit a zajistit tak moderní vzhled a design.

TOPWEBY - webhosting, domény, tvorba www