irekonstrukce.cz - rekosntrukce Praha, luxusní interiéry

+420 728 052 430 info@irekonstrukce.cz

Dekoratérské práce

Benátský štuk

Dekorativní štuky jsou ozdobou především klasických interiérů v historických stavbách. Dnes si však tato metoda dekorace nachází cestu i do moderních a luxusních interiérů v novostavbách nebo při rekonstrukcích.

Benátský štuk je luxusní povrchovou úpravou, která imituje mramor. Hodí se jak do veřejných reprezentativních prostor, tak i do Vaší domácnosti. Mohou být aplikovány na velké plochy nebo architektonické detaily v nejrůznějších vzorech a barvách.

Ukázky:

img

Dekorativní stěrky

Pokud stavíte nebo rekonstruujete Vaše bydlení a chcete docílit neotřelého interiéru Vašeho bytu nebo rodinného domu, jsou dekorativní stěrky jednou z možností jak požadovaného efektu dosáhnout.

Tento způsob povrchové úpravy se nabízí jak pro stěny a stropy, tak i pro podlahy. Zároveň si můžete vybrat z nepřeberného množství barev podle vzorníku nebo i vlastní fantazie. Díky aplikaci dekorativních stěrek dosáhneme originálního vzhledu Vašeho nového domova.

Dekorativní lišty

Dekorativní listy jsou dnes důležitým prvkem pro vyvážený design v moderním i klasickém stylu. Díky moderním materiálům můžeme dnes využívat tento způsob dekorace v interiérech i exteriérech a jeho využití se najde v mnoha případech.

Dekorativní listy dokážou skrýt například drobné nerovnosti v rozích, zakrýt nutné instalace nebo mohou být použity čistě z estetických důvodů.

Na trhu dnes najdete listy v nerůznějším provedení. Velmi často jsou k vidění materiály jako extrudovaný polystyren, polypropylen pro profesionální trh nebo sádra, která splňuje náročné požadavky na tvrdost materiálu.

TOPWEBY - webhosting, domény, tvorba www